(Haber: Orhan Akyüz) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak milletvekili adayı Cengiz Konmuş, İl Başkanı Nihat Şen, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Gelik beldesinde ziyaretlerde bulunarak seçmenlerden destek istediler.

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi BBP milletvekili adaylarından Cengiz Konmuş’un yanı sıra İl Başkanı Nihat Şen, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde ve Karadon semtinde esnaf ziyareti gerçekleştirildi.
Hükümetin çalışmalarını birebir esnaf ve vatandaşlara anlatmalarının yanı sıra BBP’nin ‘’Sevdamız Türkiye, Hedefimiz 2023 Cumhurla Birlikte Kazanacağız’’ yazılı broşürleri beraberindekilerle dağıtan milletvekili adayı Cengiz Konmuş ve İl Başkanı Nihat Şen, ziyaretlerde esnafların taleplerini dinleyerek notlar aldılar.

EVLERİNE DAVET ETTİLER

BBP heyetini, bazı esnafların evlerine davet ederek misafir etmek istedikleri gözlemlendi.
Milletvekili aday Cengiz Konmuş, Gelik ve Karadon ziyaretlerinde kendilerine gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını, vatandaşların partilerine yönelik teveccühlerinin seçimlerde sandıklara olumlu yansıyacağına inandığını söyledi. 

‘’COŞKUYLA KARŞILANIYORUZ, BAĞIRLARINA BASIYORLAR’’

İl Başkanı Nihat Şen de seçim gününe kadar Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ili emeğin başkenti Zonguldak’ta sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını, dertleri dinleyeceklerini ve çözüm yolları bulacaklarına dikkati çekerek, ‘’Milletvekili adaylarımız ve parti teşkilatımızla birlikte iş başındayız, hummalı şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz bir çok yerde vatandaşlarımızın göstermiş oldukları teveccüh, coşkuyla karşılamaları ve bizleri bağırlarına basmalarından mutlu olduk. Vatandaşlarımızın destekleriyle bu seçimlerde inşallah çok iyi sonuç alacağız’’ diye konuştu.

HABER: ORHAN AKYÜZ

Tahsin Erdem: Şeffaflık, dürüstlük ve tasarruf olacak Tahsin Erdem: Şeffaflık, dürüstlük ve tasarruf olacak

9875438a-2096-4d1c-8013-ea267e3dbce7

e6413f0b-6f0e-4c29-a7de-c75f754f2c2f-1

b0a886db-1196-496d-8c89-5e2b43d152da