Posbıyık: "Aşkım Ereğli'ye teşekkürler" Posbıyık: "Aşkım Ereğli'ye teşekkürler"

Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Nihat Şen, ‘’Yaklaşmakta olan seçimlerden Cumhur İttifakı’nın başarıyla çıkması için sahadayız, çalmadık kapı bırakmayacağız’’ dedi.

Başkan Şen, BBP Genel Merkez Divan Üyesi Hüseyin Uysal ve il yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla partilerinde ‘’İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’’ gerçekleştirdiklerini söyledi.
Zonguldak il ve merkez, Kdz. Ereğli, Alaplı, Gökçebey ve Kilimli ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını anlatan Şen, Kozlu, Devrek ve Çaycuma ilçelerinde de adaylar arasında yetkilendirecekleri isim üzerinde yaptıkları değerlendirmenin bir kaç gün içinde netlik kazanacağını belirtti.
Atanmalarını beklettikleri bazı belde başkanlıkları için de isimler üzerinde değerlendirmelerini sürdürdüklerine işaret eden Şen, şöyle konuştu:
‘’Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının kazanması ve Cumhur İttifakı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) çoğunluğu sağlayabilmesi adına her türlü gayretimizi gösteriyoruz. Yaklaşmakta olan seçimlerden Cumhur İttifakı’nın başarıyla çıkması için sahadayız, çalmadık kapı bırakmayacağız. Cumhur İttifakı ile birlikte partimiz BBP’nin bayrağını en yüksek yere taşıyacağız, BBP olarak durduğumuz yer net. Allah’ın izniyle bu seçimleri de inşallah kazanacağız. Teşkilatlarımızla birlikte bu seçimlerden de inşallah yüzümüzün akıyla zaferle çıkacağız. Büyük Birlik Partisi, büyük bir ailedir. Her zaman olduğu gibi hak ve adaletten yana olan Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, neyi uygun görürse ona sonsuza dek uyacağız.’’
Başkan Şen, ayrıca Anayasa Mahkemesi’nin HDP'nin Hazine yardımı hesabına tedbiren bloke konulması kararını olumlu bulduğunu, kararın kapatma davasıyla birlikte kesin ve nihai olarak sonuçlandırılmasını temenni ettiğini kaydetti.
Başkan Şen, toplantının ardından iş insanı BBP İl Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konmuş’un, Divan Üyesi Hüseyin Uysal’dan yakasındaki BBP rozetini hatıra olarak istediğini, Uysal’ın da rozeti çıkartarak alkışlar eşliğinde Konmuş’un yakasına taktığını bildirdi.

HABER: ORHAN AKYÜZ

0d44db36-5824-4802-abf2-7e2441186381

Editör: Abdullah KARABACAK