-BBP ZONGULDAK İL VE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YENİ HİZMET BİNASI, KENT MERKEZİNDEKİ GAZİPAŞA’DA HİZMET VERECEK
-BBP ZONGULDAK İL BAŞKANI ŞEN:
-‘’CİDDİ BİR TEŞKİLATLANMA İÇİNDEYİZ’’

Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu... Bakacakkadı belediye başkan adayı oldu...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl ve Merkez İlçe Başkanlığı yeni hizmet binasının, kent merkezindeki Gazipaşa’da hizmet vereceği bildirildi.
BBP Zonguldak İl Başkanı Nihat Şen, yaptığı açıklamada, Terakki Mahallesi Cami Sokak Cumhuriyet Caddesi Turgut İşhanı’nda (Sokuksu) sürdürdükleri siyasi faaliyetlerini, bundan böyle Mithatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki (Gazipaşa) taşındıkları binada devam ettireceklerini söyledi.
Kent merkezinin işlek caddesinde hizmet vermeye başlayacakları çok amaçlı kullanıma müsait binada tadilata başlandığına işaret eden Şen, şöyle konuştu:
‘’Yeni binamızın tadilatının ve iç donanımının önümüzdeki hafta içinde tamamlanmasını planlamaktayız. Burada İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve gençlerimiz bulunacak. Siyasi faaliyetlerimizi idame ettireceğimiz bina, partimize yakışan şekilde dizayn edilecek.’’

‘’CİDDİ BİR TEŞKİLATLANMA İÇİNDEYİZ’’

İl Başkanı Şen, yeni hizmet verecek binalarının açılışını önümüzdeki hafta içinde gerçekleştirmeye çalıştıklarını, genel merkezlerinden de katılımlar olacağına dikkati çekerek, ‘’İlimizde ciddi bir teşkilatlanma içindeyiz. Allah’ım bu binanın içinde bizlere Zonguldak’ın yanı sıra ülkemize ve Türk İslam alemine hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin’’ dedi.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN FOTOĞRAFI

Bu arada yeni hizmet binasının dış cephesindeki camında, bindiği helikopterin düşmesi sonucu hayata gözlerini yuman BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun fotoğrafının yer aldığı görüldü

HABER: ORHAN AKYÜZ
FOTOĞRAFLAR: ORHAN AKYÜZ

Editör: Abdullah KARABACAK