Yeniden Refah Partisi Zonguldak Belediye Başkan adayı Kenan Zeren, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Zor göreve soyundunuz, çünkü yerel seçimler çok önemli. Yeniden Refah Partisi olarak ivme kazandınız, teveccüh var, bunu yerelde de görüyorum. Sizlere seçimlerde başarılar diliyorum’’ dedi.

Başkan adayı Zeren de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler  Seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden Zonguldak Belediye Başkan adayı olduğunu, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) arasında ilk ziyareti de ZGC’ye yaptıklarını söyledi.

‘’PARTİMİZİ UZUN YILLAR İKTİDARA TAŞIMAK İSTİYORUZ’’

ZGC’yi ziyaretlerinde Derya Akbıyık nezdinde tüm gazetecilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiğini anlatan Zeren, şöyle konuştu:
‘’İyi kadroyla seçime hazırız, İl genelinde merkez dahil 8 ilçe, 17 belde olmak üzere toplamda 25 belediye başkanı adayı olarak varız. Zonguldak’a Milli Görüş belediyeciliğini getirmeye hazırız, 1994’de yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde İstanbul ve Ankara’yı kazanarak yapılan hizmetlerimiz ortada, Zonguldak merkez ve diğer belediyeleri de kazanarak partimizi uzun yıllar iktidara taşımak istiyoruz. Genç ve diri ekibimiz var, şu anda biz buz dağının görünen kısmıyız.’’

‘’YENİDEN REFAH PARTİSİ, TÜRKİYE SİYASETİNE DAMGASINI VURACAK’’

Zeren, şöyle devam etti:
‘’Yeniden Refah Partisi, Türkiye siyasetine damgasını vuracak. Erbakan (Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan) hocamızın liderliğinde ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ düsturuyla projelerimizi halka duyuracağız, adaylarımızı da tanıtım toplantısı yapacağız. Bu arada belediyeciliğin altyapı hizmetleri olmak üzere asli görevleri dışında da halkın cebine hitap edecek projelerimiz mevcut, bunların karşılık bulacağını görüyoruz.’’

‘’BU SEÇİMDE YÜKSEK OY ALACAĞIMIZA İNANIYORUM’’

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde iddialı olduklarına işaret eden Zeren, ‘’Bu seçimde yüksek oy alacağımıza inanıyorum. Partimizin geçmişte vatandaşlarımızın maaşlarına hitap eden efsane zamları halkımız unutmamış, ekonomik darboğazdan çıkış yolunu Yeniden Refah Partisi’nde görüyorlar’’ diye konuştu.

‘’BU AY ZONGULDAK İL GENELİNDE 1200 ÜYE YAPTIK’’

Tahsin Erdem: Şeffaflık, dürüstlük ve tasarruf olacak Tahsin Erdem: Şeffaflık, dürüstlük ve tasarruf olacak

Zeren, 5 yıllık parti olduklarını, Zonguldak’ın İl genelinde bu ay 1200 üye yaptıklarını, iktidarın yanı sıra diğer partilerin bir ayda bu rakama yaklaşabileceklerine ihtimal vermediğini, Türkiye genelinde en fazla üyeye sahip 3. parti olduklarını, ülke gelinde kendi amblemleriyle seçimlere katıldıklarını, seçim çalışmalarına yönelik sahaya geç çıktıklarını da düşünmediklerine dikkati çekti.

ZİYARETE KATILANLAR

Belediye başkan adayı Kenan Zeren’in ZGC ziyaretine, Zonguldak Belediye Meclisi üyesi adayları Muhittin Açıkgöz, Fahri Konmuş ve Ahmet Aydın’ın yanı sıra Zonguldak İl Genel Meclisi üyesi adayı Hamza Açıkgöz katıldı.

HABER: ORHAN AKYÜZ

255Deccf 38Ad 4191 83B4 5C5518040E9B (1)