AK Parti Eski Zonguldak Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) görev yapan Özcan Doruk, partisinden istifa ederek Yeniden Refah Partisi’ne üye oldu.

Doruk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, şu ifadeleri kullandı:

5 yıl önce tarihte bugün... 5 yıl önce tarihte bugün...

‘’Kıymetli Hemşehrilerim,
2002 yılından bu yana dava bildiğim, hiç bir çıkar menfaat ve beklentim olmaksızın çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Zonguldak il teşkilatı görevimden gördüğüm lüzum üzerine teşkilatın önünü açmak adına 16.02.2024 tarihi itibariyle İstifa etmiş bulunmaktayım.

‘’ÇAĞIRILMADIĞIM YERDE OLMAYACAĞIM, DAVET EDİLDİĞİM YERDE GÖREV YAPACAĞIM’’

İstişareler yapıyorum, şahsıma yapılan daveti de değerlendirip, çağrılmadığım yerde olmayacağımı ve davet edildiğim yerde görev yapacağımı bir kez daha beyan edip, yakın zamanda karar vererek, yoluma devam edeceğim. Yeniden Refah Partisi’ni en güzel şekilde temsil etmek, en güzel şekilde hizmet etmek ve canla başla çalışarak, dinime, vatan ve milletime hizmet desturu ile yeni bir yola girmek üzereyim. Rabbim hayırlı ve güzel olanı ihsan eylesin.
Bugüne kadar birlikte yol yürüdüğümüz emek veren tüm dostlarımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Şükranlarımı sunuyorum… Saygılarımla.

OKYANUS GİBİ BOL.. ELİF GİBİ DİMDİK..’’

HABER: ORHAN AKYÜZ