ÖZEL HABER - Zonguldak Acılık Sanayi Sitesi'nde faciadan dönüldü. Aracın kontrolleri sırasında yaşanan sıcak su hortumunun patlama anları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. 

Zonguldak'ta A.K. isimli sürücü, hararet sorunu yaşadığı otomobilini kent merkezindeki Acılık'taki oto sanayi sitesine götürdü. Tamir edilen aracını teslim almak üzere arkadaşıyla sanayiye giden A.K, ustaların son kontrolleri yaptığı esnada ani bir patlamayla neye uğradığını şaşırdı. 

Yaşanan panik anları, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntüye göre otomobilin ön kaputunda hararet fanının devreye girip girmediğinin kontrol edildiği sırada, ani bir patlama meydana geliyor. Kaynama derecesindeki sıcak su hortumunun patlamasıyla sanayideki ustalar ve araç sahipleri neye uğradığını şaşırıyor. Büyük korkuya neden olan olay esnasında bir görevlinin 1 saniye ile kurtulduğu görülüyor. Su hortumunun patladığı yere bakan usta, kafasının sol tarafa çevirdiği sırada patlama yaşanıyor.

Caminin şadırvanında facianın eşiğinden dönülmüş! Caminin şadırvanında facianın eşiğinden dönülmüş!

Yaşanan olayın ardından herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın yaşanmaması, iş yeri sahibi ve otomobil sürücüsüne rahat nefes aldırıyor.