20 Nisan 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Zonguldak Adliyesi ve birimlerine 50 personel alınacağı öğrenildi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın 16 Nisan'da katıldığı televizyon programında müjdelediği 22 bin 120 personel alımıyla ilgili bugün 6 farklı ilanda Resmi Gazete'de 22 bin 43 kadro açıklandı. İlanlar kapsamında Zonguldak Adliyesi ve ilçelerinde 50 personel alınacak.

25 Nisan’da başvuruların başlayacağı personel alımına ilişkin yapılan açıklamada Zonguldak il merkezi ve ilçelerinde görevlendirilecek personel alımında 38 Zabıt Katibi, 6 Mübaşir, 2 şoför, 2 hizmetli, 1 Aşçı ve 1 Hemşire kadrolarının tahsisi edildiği öğrenildi.

38 Zabıt Katibi alınacak

Zonguldak Adliyesi, ilçeleri ve birimlerinde istihdam edilecek unvanlar şöyle:  

Zonguldak merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek olan personelin 20 Zabıt Katibinin Zonguldak Merkezde, 7 Zabıt Katibinin Çaycuma ilçesinde, 9 Zabıt Katibi Devrek ilçesinde, 2 Zabıt Katibinin Gökçebey içerisinde olmak üzere 38 Zabıt Katibi görevlendirilecek.

 6 Mübaşir

Merkez ilçede 3 olmak üzere, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ilçelerinde birer olmak üzere 6 Mübaşir görevlendirilecek.

2 Şoför

Bakanlığın 22 yıllık yatırımlarını anlattı Bakanlığın 22 yıllık yatırımlarını anlattı

Merkez ilçe ve Devrek ilçesinde birer olmak üzere 2 şoför görevlendirilecek.

 2 Hizmetli

Yine Adalet Bakanlığı tarafından merkez ve Çaycuma ilçesinde görevlendirilmek üzere birer Hizmetli olmak üzere 2 Hizmetli görevlendirilecek.

Devrek Açık Çezaevine 1 hemşire, 1 aşçı

Devrek Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda görevlendirilmek üzere 1 hemşire ve 1 aşçı görevlendirilecek.

11 Mayıs’ta son bulacak müracaatlara ilişkin ayrıntılı bilgiler kurumların internet sitelerinden takip edilebilecek.